Sieci komputerowe - Moduły SFP, SFP+, kable DAC

POKAŻ OPCJE WYSZUKIWANIA
Wybierz kategorię
Wybierz producenta
Rodzaj oferty
Sortowanie
Hewlett Packard Enterprise JD094B. Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+, Fiber optic connector: LC
Hewlett Packard Enterprise JD094B. ...
JD094B
  7243.99 PLN
netto: 5889.42 PLN
WIĘCEJ
Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP Ports. Maximum data transfer rate: 100 Mbit/s, Cabling technology: 100BASE-X. Connectivity technology: Wired. Maximum transfer distance: 80000 m, Wavelength: 1550 nm. Transmit power range: -3 - 2 dBmW, Dimensions (Wx
Cisco 100BASE-ZX for Fast Ethernet SFP ...
GLC-FE-100ZX=
  3219.40 PLN
netto: 2617.40 PLN
WIĘCEJ
Juniper Networks 10GBase-SR SFP+ 850nm 300m DOM LC MMF Transceiver Module
Juniper Networks 10GBase-SR SFP+ 850nm ...
SRX-XFP-10GE-SR
  6823.71 PLN
netto: 5547.73 PLN
WIĘCEJ
Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX Single-Mode Transceiver 1310nm, 10km range
Zyxel SFP-LX-10-D 1G SFP LC LX ...
91-010-203001B
  1235.90 PLN
netto: 1004.80 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode Transceiver 850nm, 550m rangeOd ZYXEL
Zyxel SFP-SX-D 1G SFP LC SX Multi-Mode ...
91-010-204001B
  876.19 PLN
netto: 712.35 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Zyxel DAC10G-1M-ZZ0103F DAC
Zyxel DAC10G-1M-ZZ0103F DAC
DAC10G-1M-ZZ0103F
  870.54 PLN
netto: 707.76 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Zyxel SFP10G-LR 10GbE SFP+ LC LR Single-Mode Transceiver 1310nm, 10km range
Zyxel SFP10G-LR 10GbE SFP+ LC LR ...
SFP10G-LR-ZZ0101F
  3707.11 PLN
netto: 3013.91 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Zyxel SFP10G-SR 10GbE SFP+ LC SR Multi-Mode Transceiver 850nm, 300m range
Zyxel SFP10G-SR 10GbE SFP+ LC SR ...
SFP10G-SR-ZZ0101F
  1901.76 PLN
netto: 1546.15 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Cisco QSFP to 4xSFP10G Passive Copper Splitter Cable, 3m
Cisco QSFP to 4xSFP10G Passive Copper ...
QSFP-4SFP10G-CU3M=
  1157.12 PLN
netto: 940.75 PLN
WIĘCEJ
Cisco 40GBase-CR4 Passive Copper Cable, 1m
Cisco 40GBase-CR4 Passive Copper Cable, ...
QSFP-H40G-CU1M=
  674.35 PLN
netto: 548.25 PLN
WIĘCEJ
Cisco QSFP-H40G-CU2M Passive Copper Cable - Cable 2m
Cisco QSFP-H40G-CU2M Passive Copper ...
QSFP-H40G-CU2M
  674.89 PLN
netto: 548.69 PLN
WIĘCEJ
Cisco 10GBase-CU SFP+ Cable 4 Meter
Cisco 10GBase-CU SFP+ Cable 4 Meter
SFP-H10GB-CU4M=
  456.33 PLN
netto: 371.00 PLN
WIĘCEJ
Cisco 25GBase-CU SFP28 Cable 2 Meter
Cisco 25GBase-CU SFP28 Cable 2 Meter
SFP-H25G-CU2M
  353.66 PLN
netto: 287.53 PLN
WIĘCEJ
Moduł 1000Base-T RJ45 SFP kompatybilny z Cisco GLC-T
Moduł 1000Base-T RJ45 SFP kompatybilny ...
GLC-T-ALG
  556.97 PLN
netto: 452.82 PLN
WIĘCEJ
1000BASE-SX SFP, 850nm, MM, ITEMP, compatible
1000BASE-SX SFP, 850nm, MM, ITEMP, ...
10051H-C
  113.16 PLN
netto: 92.00 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
1000BASE-LX SFP, 1310nm, Singlemode, Extreme compatible
1000BASE-LX SFP, 1310nm, Singlemode, ...
10052-C
  76.32 PLN
netto: 62.05 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
1000BASE-T SFP, compatible
1000BASE-T SFP, compatible
J8177D-C
  118.28 PLN
netto: 96.16 PLN
WIĘCEJ
Transceiver AA1403015-E6-C -
Transceiver AA1403015-E6-C -
AA1403015-E6-C
  124.01 PLN
netto: 100.82 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Moduł SFP 1000Base-T (RJ45) kompatybilny z Extreme Networks AA1419043-E6
Moduł SFP 1000Base-T (RJ45) ...
AA1419043-E6
  148.58 PLN
netto: 120.80 PLN
WIĘCEJ
Moduł SFP+ 10GBase-SR (LC) kompatybilny z Intel E10GSFPSR
Moduł SFP+ 10GBase-SR (LC) ...
E10GSFPSR-C
  126.00 PLN
netto: 102.44 PLN
WIĘCEJ
Moduł SFP+ 10GBase-LR (LC) kompatybilny z Juniper EX-SFP-10GE-LR
Moduł SFP+ 10GBase-LR (LC) ...
EX-SFP-10GE-LR-C
  271.03 PLN
netto: 220.35 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Moduł SFP+ 10GBase-LR (LC) kompatybilny z Juniper EX-SFP-10GE-LR
Moduł SFP+ 10GBase-LR (LC) ...
EX-SFP-10G-LR-C
  306.63 PLN
netto: 249.29 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Moduł SFP+ 10GBase-SR (LC) kompatybilny z Juniper EX-SFP-10G-SR
Moduł SFP+ 10GBase-SR (LC) ...
EX-SFP-10G-SR-C
  123.80 PLN
netto: 100.65 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Moduł SFP 1000Base-T (RJ45) kompatybilny z Juniper EX-SFP-1GE-T
Moduł SFP 1000Base-T (RJ45) ...
EX-SFP-1GE-TX-C
  122.75 PLN
netto: 99.80 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Moduł SFP 1000Base-BX, 1490nm kompatybilny z Cisco GLC-BX-D=
Moduł SFP 1000Base-BX, 1490nm ...
GLC-BX-D
  360.45 PLN
netto: 293.05 PLN
WIĘCEJ
Moduł SFP 1000Base-BX, 1310nm kompatybilny z Cisco GLC-BX-U=
Moduł SFP 1000Base-BX, 1310nm ...
GLC-BX-U
  90.01 PLN
netto: 73.18 PLN
WIĘCEJ
Transceiver GLC-GE-100FX-C -
Transceiver GLC-GE-100FX-C -
GLC-GE-100FX-C
  831.54 PLN
netto: 676.05 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Cisco Transceiver (GLC-LH-SM-C)/(GLCLHSMC) - Silver
Cisco Transceiver ...
GLC-LH-SM-C
  76.21 PLN
netto: 61.96 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Transceiver GLC-LH-SMD-C -
Transceiver GLC-LH-SMD-C -
GLC-LH-SMD-C
  84.27 PLN
netto: 68.51 PLN
WIĘCEJ
ProLabs GLC-SX-MMD-C. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1250 Mbit/s, Interface type: SFP. Product colour: Stainless steel. Maximum voltage: 3.3 V. Width: 45 mm, Depth: 20 mm, Height: 115 mm. Number of products included: 1 pc(s
ProLabs GLC-SX-MMD-C. SFP transceiver ...
GLC-SX-MMD-C
  41.02 PLN
netto: 33.35 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Transceiver GLC-TE-C -
Transceiver GLC-TE-C -
GLC-TE-C
  154.49 PLN
netto: 125.60 PLN
WIĘCEJ
ProLabs ProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC. Data transfer rate (max): 1000 Mbit/s, Interface type: SFP, Fiber optic connector: LC. Cable type: Fiber optic, Fiber cable diameters supported: 62.5/125, 50/125 µm, Wavelength: 1310 nm. Power consumption (typical
ProLabs ProCurve Gigabit-LX-LC ...
J4859C-C
  61.66 PLN
netto: 50.13 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
ProLabs J9151A-C. Data transfer rate (max): 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+, Fiber optic connector: LC. Cable type: Fiber optic, Wavelength: 1310 nm, Colour of product: Silver. Maximum voltage: 3.3 V. Width: 45 mm, Depth: 20 mm, Height: 115 mm. Number
ProLabs J9151A-C. Data transfer rate ...
J9151A-C
  317.36 PLN
netto: 258.02 PLN
WIĘCEJ
MGBIC-LC09 -
MGBIC-LC09 -
MGBIC-LC09
  347.73 PLN
netto: 282.71 PLN
WIĘCEJ
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP - Fiber optic - 1000 Mbit/s - mini-GBIC - LC - LH - 40000 m
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP - Fiber ...
MGBLH1
  126.89 PLN
netto: 103.16 PLN
WIĘCEJ
Transceiver MGBLX1-C -
Transceiver MGBLX1-C -
MGBLX1-C
  205.66 PLN
netto: 167.20 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
QSFP-100G-AOC3M -
QSFP-100G-AOC3M -
QSFP-100G-AOC3M
  1681.52 PLN
netto: 1367.09 PLN
WIĘCEJ
QSFP-100G-AOC5M-C -
QSFP-100G-AOC5M-C -
QSFP-100G-AOC5M-C
  1603.70 PLN
netto: 1303.82 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Transceiver QSFP-100G-CWDM4 -
Transceiver QSFP-100G-CWDM4 -
QSFP-100G-CWDM4
  1929.67 PLN
netto: 1568.84 PLN
WIĘCEJ
Adjunkt  moduł SFP+ kompatybilny z SFP-10G-LR-C
Adjunkt moduł SFP+ ...
SFP-10G-LR-C
  137.43 PLN
netto: 111.73 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Cisco SFP-10G-SR-C. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+
Cisco SFP-10G-SR-C. SFP transceiver ...
SFP-10G-SR-C
  122.56 PLN
netto: 99.64 PLN
WIĘCEJ
XBR-000192 -
XBR-000192 -
XBR-000192
  585.53 PLN
netto: 476.04 PLN
WIĘCEJ
Transceiver XFP-10G-S -
Transceiver XFP-10G-S -
XFP-10G-S
  339.37 PLN
netto: 275.91 PLN
WIĘCEJ
Adjunkt Cisco SMB MGBSX1 Compatible 1000BASE-SX SFP Transceiver Module (MMF, 850nm, 550m, LC)
Adjunkt Cisco SMB MGBSX1 Compatible ...
MGBSX1-ADJ
  109.06 PLN
netto: 88.67 PLN
WIĘCEJ
 Arista Networks CAB-SFP-SFP-0.5m 10G SFP+ Passive Direct Attach Copper Twinax Cable
 Arista Networks CAB-SFP-SFP-0.5m 10G ...
CAB-SFP-SFP-0.5M
  339.34 PLN
netto: 275.89 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
 Arista Networks CAB-SFP-SFP-1m 10G SFP+ Passive Direct Attach Copper Twinax Cable
 Arista Networks CAB-SFP-SFP-1m 10G ...
CAB-SFP-SFP-1M
  496.62 PLN
netto: 403.76 PLN
WIĘCEJ
Moduł SFP 1000Base-EX, 1310nm kompatybilny z Cisco GLC-EX-SMD=
Moduł SFP 1000Base-EX, 1310nm ...
GLC-EX-SMD
  148.97 PLN
netto: 121.11 PLN
WIĘCEJ
Cisco 100Base-LX SFP for FE port
Cisco 100Base-LX SFP for FE port
GLC-FE-100LX=
  333.98 PLN
netto: 271.53 PLN
WIĘCEJ
Cisco 10GBase-LR SFP Module, Enterprise-Class
Cisco 10GBase-LR SFP Module, ...
SFP-10G-LR-S=
  2479.19 PLN
netto: 2015.60 PLN
WIĘCEJ
Cisco 10GBase-SR SFP Module, Enterprise-Class
Cisco 10GBase-SR SFP Module, ...
SFP-10G-SR-S=
  2119.51 PLN
netto: 1723.18 PLN
WIĘCEJ
Cisco SMB 10GBase-CU SFP+ Cable 1 Meter
Cisco SMB 10GBase-CU SFP+ Cable 1 Meter
SFP-H10GB-CU1M
  220.47 PLN
netto: 179.24 PLN
WIĘCEJ
Cisco SMB 10GBase-CU SFP+ Cable 2.5 Meter
Cisco SMB 10GBase-CU SFP+ Cable 2.5 ...
SFP-H10GB-CU2-5M=
  280.24 PLN
netto: 227.84 PLN
WIĘCEJ
Cisco SMB 10GBase-CU SFP+ Cable 5 Meter
Cisco SMB 10GBase-CU SFP+ Cable 5 Meter
SFP-H10GB-CU5M
  199.64 PLN
netto: 162.31 PLN
WIĘCEJ
Cisco XENPAK Module 10GBASE-LX4 Module
Cisco XENPAK Module 10GBASE-LX4 Module
XENPAK-10GB-LX4
  714.96 PLN
netto: 581.27 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Cisco XFP-10GLR-OC192SR=
Cisco XFP-10GLR-OC192SR=
XFP-10GLR-OC192SR=
  2368.54 PLN
netto: 1925.64 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Cisco 10GBase-SR XFP Module
Cisco 10GBase-SR XFP Module
XFP-10G-MM-SR=
  8622.98 PLN
netto: 7010.55 PLN
WIĘCEJ
Transceiver MGBT1-C -
Transceiver MGBT1-C -
MGBT1-C
  152.88 PLN
netto: 124.29 PLN
WIĘCEJ
D-Link 1-Port Mini GBIC Module for 1000BaseLX (LC Duplex)
D-Link 1-Port Mini GBIC Module for ...
DEM-310GT
  733.84 PLN
netto: 596.62 PLN
WIĘCEJ
Moduł SFP 1000Base-T (RJ-45) kompatybilny z Extreme Networks MGBIC-02
Moduł SFP 1000Base-T (RJ-45) ...
MGBIC-02-C
  138.28 PLN
netto: 112.42 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Extreme networks SX mini-GBIC module. Maximum transfer distance: 550 m, Wavelength: 860 nm. Fiber type: 50 µm, Power budget: 11.5 dB
Extreme networks SX mini-GBIC module. ...
10051
  179.60 PLN
netto: 146.02 PLN
WIĘCEJ
Moduł 10GbE SR SFP+ kompatybilny z HPE 455883-B21
Moduł 10GbE SR SFP+ kompatybilny z HPE ...
455883-B21-C
  144.11 PLN
netto: 117.16 PLN
WIĘCEJ
Moduł SFP 1000BASE-LX 1310nm 10km DOM LC MMF/SMF kompatybilny z HPE J4859D
Moduł SFP 1000BASE-LX 1310nm 10km DOM ...
J4859D-C
  79.03 PLN
netto: 64.25 PLN
WIĘCEJ
HPE X132 10G SFP+ LC LR. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+. Width: 55.6 mm, Depth: 13.7 mm, Height: 11.9 mm. Number of products included: 1 pc(s)
HPE X132 10G SFP+ LC LR. SFP ...
J9151A
  2601.51 PLN
netto: 2115.05 PLN
WIĘCEJ
HPE X120 1G SFP RJ-45 T. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP. Certification: REACH
HPE X120 1G SFP RJ-45 T. SFP ...
JD089B
  2587.45 PLN
netto: 2103.62 PLN
WIĘCEJ
HPE X120. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP, Fiber optic connector: LC. Compatible products: HP 6600, 8800, MSR20, MSR20-1x, MSR30, 10500, 12500, 1900, 1905, 1910, 3100 EI, 3600 EI, 3600 SI,.... Width: 55
HPE X120. Maximum data transfer rate: ...
JD119B
  69.84 PLN
netto: 56.78 PLN
WIĘCEJ
Five Dimensions Sp. z o.o., Słomińskiego 15/506, 00-195 5 Warszawa, NIP: 5213783678, KRS: 0000688990, REGON: 367345163, kapitał zakładowy 1 500 000,00 PLN
© 2017-2024 Five Dimensions Sp. z o.o.  •  All Rights Reserved  •  designed by mouton.pl
 
Copyright © Five Dimensions Sp. z o.o.  |  All rights reserved