Serwery i pamięci masowe

POKAŻ OPCJE WYSZUKIWANIA
Wybierz kategorię
Wybierz producenta
Rodzaj oferty
Sortowanie
HPE 331T - Netzwerkadapter - PCIe 2.0 x4 Low-Profile
HPE 331T - Netzwerkadapter - PCIe 2.0 ...
647594-B21
  592.29 PLN
netto: 481.54 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
HPE Read Intensive - 240 GB SSD - Hot-Swap - 2.5 in SFF (6.4 cm SFF)
HPE Read Intensive - 240 GB SSD - ...
P18420-B21
  1427.64 PLN
netto: 1160.68 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Hewlett Packard Enterprise 872737-001. HDD size: 2.5\
Hewlett Packard Enterprise 872737-001. ...
872737-001
  1133.58 PLN
netto: 921.61 PLN
WIĘCEJ
Intel I350T2V2BLK. Internal. Connectivity technology: Wired, Host interface: PCI Express, Interface: Ethernet. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s
Intel I350T2V2BLK. Internal. ...
I350T2V2BLK
  906.68 PLN
netto: 737.14 PLN
WIĘCEJ
HP Intel Ethernet I350-T4 4-Port 1Gb NIC. Internal. Connectivity technology: Wired, Host interface: PCI Express, Interface: Ethernet. Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s
HP Intel Ethernet I350-T4 4-Port 1Gb ...
W8X25AA
  2076.63 PLN
netto: 1688.32 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1
I210T1BLK
  249.19 PLN
netto: 202.59 PLN
WIĘCEJ
Broadcom MegaRAIDM  SAS 9361‐4i, QIG, LP bracket
Broadcom MegaRAIDM SAS ...
05-25420-10
  3051.09 PLN
netto: 2480.56 PLN
WIĘCEJ
Broadcom BCM5719-4P, 4x 1GbE PCIe NIC
Broadcom BCM5719-4P, 4x 1GbE PCIe NIC
BCM95719A1904AC
  630.66 PLN
netto: 512.73 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Broadcom BCM5720-2P, 2x 1GbE PCIe NIC
Broadcom BCM5720-2P, 2x 1GbE PCIe NIC
BCM95720A2003AC
  500.54 PLN
netto: 406.94 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Broadcom BCM957412A4120AC Dual-Port 10 Gb/s Ethernet PCI Express Gen3 x8 NIC
Broadcom BCM957412A4120AC Dual-Port 10 ...
BCM957412A4120AC
  1244.32 PLN
netto: 1011.64 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Broadcom BCM957414A4142CC Dual-Port 25 Gb/s SFP28 Ethernet PCI Express 3 x8 NIC
Broadcom BCM957414A4142CC Dual-Port 25 ...
BCM957414A4142CC
  1266.68 PLN
netto: 1029.82 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Broadcom BCM957414N4140C Dual-Port 25/10 Gb/s Ethernet PCI Express 3.0 x8 OCP 3.0 LP NIC
Broadcom BCM957414N4140C Dual-Port ...
BCM957414N4140C
  1825.26 PLN
netto: 1483.95 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Broadcom BCM957416A4160C Dual-Port 10GBASE-T Ethernet PCI Express 3.0 x8 NIC
Broadcom BCM957416A4160C Dual-Port ...
BCM957416A4160C
  1572.14 PLN
netto: 1278.16 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Broadcom BCM957504-N425G Quad-Port 25 Gb/s SFP28 Ethernet PCI Express 4.0 x16 OCP 3.0 SFF NIC
Broadcom BCM957504-N425G Quad-Port 25 ...
BCM957504-N425G
  2995.41 PLN
netto: 2435.29 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Broadcom BCM957504-P425G Quad-Port 25 Gb/s SFP28 Ethernet PCI Express 4.0 x16 NIC
Broadcom BCM957504-P425G Quad-Port 25 ...
BCM957504-P425G
  2995.41 PLN
netto: 2435.29 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Broadcom BCM957508-P2100G High-Performance, Feature-Rich NetXtreme E-Series Dual-Port 100G PCIe Ethernet NIC
Broadcom BCM957508-P2100G ...
BCM957508-P2100G
  4448.04 PLN
netto: 3616.29 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Broadcom High-Performance, Feature-Rich NetXtreme E-Series Dual-Port 100GbE PCIe OCP 3.0 Ethernet Adapter
Broadcom High-Performance, Feature-Rich ...
BCM957508-N2100G
  4369.86 PLN
netto: 3552.73 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Altusen 8-portowy przełącznik LCD KVM over IP Multi-Interface Cat 5 typu Dual Rail z jednym współdzielonym lokalnym/zdalnym dostępem
Altusen 8-portowy przełącznik LCD KVM ...
KL1508AIM-AXA-AG
  11276.37 PLN
netto: 9167.78 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Altusen 1-Local/Remote Share Access 8-Port Cat 5 Dual Rail 19 in LCD KVM over IP Switch with Daisy-Chain Port
Altusen 1-Local/Remote Share Access ...
KL1508AIN-AXA-AG
  11814.73 PLN
netto: 9605.47 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Altusen 16-portowy przełącznik LCD KVM over IP Multi-Interface Cat 5 typu Dual Rail z jednym współdzielonym lokalnym/zdalnym dostępem
Altusen 16-portowy przełącznik LCD ...
KL1516AIM-AXA-AG
  12353.54 PLN
netto: 10043.53 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Altusen 1-Local/Remote Share Access 16-Port Cat 5 Dual Rail 19 in LCD KVM over IP Switch with Daisy-Chain Port
Altusen 1-Local/Remote Share Access ...
KL1516AIN-AXA-AG
  12892.04 PLN
netto: 10481.33 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
1-Local/Remote Share Access Single Port VGA KVM over IP Switch with Single Outlet Switched PDU (1920
1-Local/Remote Share Access Single Port ...
KN1000A-AX-G
  3829.21 PLN
netto: 3113.18 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Acronis Backup Advanced Universal License 11.7. License term in years: 3 year(s), Software type: Renewal
Acronis Backup Advanced Universal ...
A1MXR3ZZS21
  5008.95 PLN
netto: 4072.32 PLN
WIĘCEJ
Cyber Backup Standard Server License- 3 Year Renewal - Software Service & Support
Cyber Backup Standard Server License- 3 ...
B1WXR3ZZE21
  1579.79 PLN
netto: 1284.38 PLN
WIĘCEJ
Acronis Backup 12 Windows Server Essentials. License type: Open Value Subscription (OVS), License term in years: 1 year(s)
Acronis Backup 12 Windows Server ...
G1EBEBLOS21
  1143.70 PLN
netto: 929.84 PLN
WIĘCEJ
Broadcom MegaRAID SAS 9240-4i Four-Port 6Gb/s PCI Express SATA+SAS RAID Controller
Broadcom MegaRAID SAS 9240-4i Four-Port ...
LSI00199
  1523.64 PLN
netto: 1238.73 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Brocade XBR-000147 8GBase-SW Fibre Channel SFP+ Transceiver (MMF, 850nm, 300m, LC)
Brocade XBR-000147 8GBase-SW Fibre ...
XBR-000147
  217.65 PLN
netto: 176.95 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Brocade XBR-000153 8GBase-LW Fibre Channel SFP+ Transceiver (SMF, 1310nm, 10km, LC)
Brocade XBR-000153 8GBase-LW Fibre ...
XBR-000153
  181.38 PLN
netto: 147.46 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Kompatibles HP Modul 455886-B21 - Transceiver
Kompatibles HP Modul 455886-B21 - ...
455886-B21-C
  243.59 PLN
netto: 198.04 PLN
WIĘCEJ KUPUJĘ
Moduł 10GbE SR SFP+ kompatybilny z HPE 455883-B21
Moduł 10GbE SR SFP+ kompatybilny z HPE ...
455883-B21-C
  93.25 PLN
netto: 75.81 PLN
WIĘCEJ
Five Dimensions Sp. z o.o., Słomińskiego 15/506, 00-195 5 Warszawa, NIP: 5213783678, KRS: 0000688990, REGON: 367345163, kapitał zakładowy 1 500 000,00 PLN
© 2017-2022 Five Dimensions Sp. z o.o.  •  All Rights Reserved  •  designed by mouton.pl
 
Copyright © Five Dimensions Sp. z o.o.  |  All rights reserved